سامانه اقساطی کلابیکو

کلابیکو محصول کنسرسیوم مشترک گروه تجارت الکترونیک صدرا کیان و شرکت الماس کارت ایرانیان است. این خدمات حاصل چندین سال تجربه بوده و با شناخت نیاز واقعی افراد و سازمان ها سعی در تسهیل فرآیند خرید اقساطی کرده است.

مزیت سامانه کلابیکو ارائه تسهیلات کم بهره و قرض الحسنه با شرایط آسان است. این خدمات با شفافیت کامل ارائه شده و سعی شده با کیفیت ترین مراکز پذیرنده در این مجموعه گردآوری شود.

خدمات اقساطی می تواند به عنوان بخشی از خدمات باشگاه مشتریان و باشگاه های وفاداری تلقی شود. خدمات منحصر به فرد سامانه کلابیکو و باشگاهی می تواند بسیاری از مشکلات سازمان ها، شرکت ها و کسب و کارها را حل کند.

با توجه به نیاز افراد و سازمان ها برای دریافت خدمات اقساطی کم بهره و شرایط آسان کلابیکو بوجود آمده است. این سامانه در سه بخش درمان، کالا و گردشگری به افراد و سازمان ها خدمت ارائه می کند.

هدف اصلی کلابیکو در بخش درمان ارائه تسهیلات درمانی قرض الحسنه و بسیار کم بهره است. این خدمت با همکاری بانک های عامل نظیر قرض الحسنه مهر و آینده و پارسیان ایجاد شده است.

سازمان ها به سادگی می توانند برای پرسنل خود تسهیلات تا ۳۰ میلیون تومان دریافت کنند. افراد عادی هم با یک نفر ضامن و یک برگ صیادی ۱۰ میلیون و دو نفر ضامن ۳۰ میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه ۶ ماهه دریافت کنند.

برای دریافت تسهیلات بلند مدت تر تا ۲۴ ماه شما می توانید از سایر بانک های عامل و با نرخ کارمزد ۱۲ تا ۱۸ درصد تسهیلات دریافت کنید.

۲۰۰۰۰۰+ مشتریان خدمات اقساطی
۱۰۰۰۰+ کالا و خدمات اقساطی
۴ بانک های عامل
۲۵+ سازمان های طرف قرارداد

خیالتان راحت باشد...

کلابیکو سامانه ای است که مهمترین نیازهای شما را می شناسد و با تجربه مفید مدیران خود سعی کرده آن ها را برطرف کند.

گام اول ما ایجاد سامانه اقساط درمانی شامل دندانپزشکی و عمل های زیبایی است. ما مشکلات درمانی و دندانپزشکی شما را می دانیم و برای بهبود وضعیت سلامت جامعه گامی مهم برداشته ایم. هزینه های بسیار بالای درمانی و دندانپزشکی باعث شده تا بسیاری از افراد از این مشکلات در رنج باشند.

گام دوم کلابیکو ارائه کالاهای دیجیتال و لوازم خانگی شامل گوشی ، تبلت و لپ تاپ است. شما علاوه بر استفاده از خدمات درمانی می توانید مایحتاج خود و خانواده خود را به صورت اقساطی و با بهترین قیمت تهیه کنید.

گام سوم ما ارائه خدمات اقساطی گردشگری است که شما می توانید از بلیت هواپیما تا تورهای داخلی و خارجی را به صورت اقساطی دریافت کنید.

منتظر خدمات جدید ما باشید..

با ما در تماس باشید

راه های ارتباط با ما

شما می توانید در ساعات اداری با همکاران ما در تماس باشید. مسوول اعطای نمایندگی آقای سهرابی با شماره تلفن ۰۹۱۲۲۱۵۴۳۲۷ هستند.

نمایندگی استان گیلان

رشت – بلوار بهشتی خیابان نظری

پلاک ۱۲۰ – طبقه اول

تلفن تماس : ۱۳۳۳ ۴۳ ۱۳۳۳ ۰
ایمیل : gilan@esadraco.ir

نمایندگی استان اصفهان

اصفهان – دروازه تهران – ابتدای کاشانی

نبش کوچه بلبل – پلاک ۲ – طبقه دوم

تلفن تماس : ۷ ۱۱۹ ۱۱۹ ۰۹۱۰
ایمیل : isfahan@almaskart.com

واحد فروش و بازاریابی

صادقیه – ایتدای ستارخان
ساختمان ۷۶۷ – واحد ۷

تلفن تماس : ۱۰۰۰ ۲۸ ۴۴ ۰۲۱
ایمیل : info@almaskart.com

دفتر مرکزی

پاسداران – بالاتر از میدان هروی
وفا منش – پلاک ۱۲- واحد ۳۰۲

تلفن تماس : ۷۷۸ ۹۴۶ ۲۲ ۰۲۱
ایمیل : info@esadraco.ir